ŁĄCZNIK BEZPOŚREDNIEGO STEROWANIA ROLETAMI SANTRA/4116-19/EPN 250 V 10 A Elektro-Plast
Symbol: SANTRA/4116-19/EPN
Dostępność: 8 szt.
Cena: 54.81
Cena: 54.81
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SANTRA/4116-19/EPN
Dostępność: 8 szt.
Cena: 54.81
Cena: 54.81
Łącznik żaluzjowy dedykowany do współpracy z ramkami serii Santra
| Rodzaj urządzenia: | Łącznik bezpośredniego sterowania roletami |
| Napięcie znamionowe: | 250 V AC |
| Prąd znamionowy: | 10 A (obciążenie indukcyjne) |
| Typ złącz: | Zaciski sprężynowe |
| Zastosowanie: | Podtynkowe, Seria produktów Santra |
| Podświetlenie: | ![]() |
| Montaż: | Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne (ABS) |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0.074 kg |
| Wymiary: | 71 x 71 x 48 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Gwarancja: | 7 lat |
WAGO ELWAG sp. z o.o.
ul. Piękna 58A
50-506 Wrocław
Poland
info@wago.com
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl
